#TsmeMy

    Poradca nájomnej agendy

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    : Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    : riadiť, koordinovať a dohliadať na aktivity súvisiace nájomnou agendou a správou nehnuteľností ST
    : viesť neštandardné rokovania s potenciálnymi prenajímateľmi a záujemcami o nájom nehnuteľností s väčším objemom finančných zdrojov, ktoré sú vo vlastníctve ST
    : vyjednávať zmluvné podmienky v prospech ST a prehodnocovať zmluvné podmienky týkajúce sa nájmu a predaja nehnuteľností
    : participovať, prípadne riadiť a manažovať projekty súvisiace so správou, prenájmom a predajom nehnuteľností potrebných pre zabezpečenie prevádzky ST
    : zodpovedať za optimalizáciu využitia priestorov (prenajatých a vlastných)
    : vyhodnocovať cenové ponuky na trhu pre podobné alebo identické nehnuteľnosti v oblasti nájmu a predaja nehnuteľností
    : uzatvárať a monitorovať zmluvy o prenájme a predaji nehnuteľností , v súlade s legislatívou zabezpečovať úpravu uzatvorených predajných a nájomných zmlúv formou dodatkov k nim
    : dohliadať na fakturáciu a plnenie platobných podmienok vyplývajúcich zo zmlúv
    : vykonávať odborný dozor nad predajnými a nájomnými zmluvami- nastavovať a upravovať interné smernice a procesy týkajúce sa správy nehnuteľností
    : vypracovávať expertné analýzy, posudky, komplexné materiály v oblasti správy nehnuteľností,
    : pripravovať podklady pre tvorbu a vyhodnotenie OPEX a CAPEX budgetu

    Benefity a ďalšie výhody

    Okrem toho u nás nájdete:
    - širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry voliteľných
    podľa vašich vlastných preferencií
    - vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
    - atraktívne zľavy na produkty a služby značiek T-Com a T-Mobile ( Magio, mobilný internet a pod...)
    - príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
    - flexibilný pracovný čas
    - kompenzácia pri práceneschopnosti
    - zľavy u vybraných partnerov na ich produkty a služby a iné

    Termín nástupu do práce

    : dohodou

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    : negociačné zručnosti
    : iniciatíva, proaktívnosť, samostatnosť
    : min. 5 rokov v oblasti nájmov a predaja nehnuteľností
    : MS Office

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!