startgroup

Obchodný zástupca

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj; Banská Bystrica
Banská Bystrica

Pozícia / odvetvie

Obchod; Obchodný zástupca

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- pre nášho klienta hľadáme obchodného zástupcu so spojovacím materiálom a náradím pre banskobystrický kraj
- starostlivosť o existujúcich klientov a vyhľadávanie nových potencionálnych klientov
- budovanie a rozvoj vzťahov s obchodnými partnermi
- obchodné cesty
- uplatňovanie vyjednávacích schopností

Ponúkaný plat

650 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

- komunikatívnosť, samostatnosť, príjemné vystupovanie, vyjednávacie schopnosti, flexibilita
- mzdové ohodnotenie - tarifa= 650 eur/brutto + pohyblivá zložka v závislosti od predaja
- iné výhody: automobil, mobilný telefón, notebook

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- stredoškolské vzdelanie s technickým zameraním
- vysokoškolské vzdelanie