Odborný referent inkasa a exkasa

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Hlavnou náplňou práce bude

Do našej dcérskej spoločnosti Poštová poisťovňa, a.s. hľadáme šikovného kolegu na pozíciu účtovník poistného systému. Jeho úlohou bude:

* vykonávať správu inkasa a exkasa poistného (typovanie a párovanie platieb, došetrovanie nestálcov, vrátenie platieb),
* vykonávať dennú a mesačnú uzávierku,
* zabezpečovať vysporiadanie inkasného účtu v PIS a Sirael,
* pripravovať inkasné zborníky,
* spolupracovať s oddeleniami likvidácie poistných udalostí a overovať zaplatenie ako podklad pre výplatu, príp. preúčtovanie poistného plnenia na účet prijatého poistného,
* zabezpečovať vysporiadanie pohľadávok z dlžného poistného podľa zoznamov postúpených právnym oddelením,
* zabezpečovať mesačné vygenerovanie predpisu poistného pre neživotné a životné poistenie,
* zabezpečovať odpis pohľadávok v IS.

* Miesto práce: River Park, Dvořákovo nábrežie 4, Bratislava
* Termín nástupu: dohodou
* Druh pracovného pomeru: plný úväzok
* Doba určitá: 1 rok (Následne je v prípade vzájomnej spokojnosti možné zmluvu predĺžiť na dobu neurčitú)

Požadujeme

* Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské

Hľadáme

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledovné osobnostné kritériá:

* prax v odbore min. 3 roky,
* práca s excelom – kontingenčné tabuľky, funkcie

Iné výhody

* férové odmeňovanie individuálnych výkonov našich zamestnancov
* podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
* 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
* výhodné čerpanie bankových, poistných a investičných produktov
* zľavy u našich partnerov

Informácie o výberovom konaní

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať za účelom telefonického rozhovoru, ako formou prvého predvýberu. Po absolvovaní takéhoto telefonického rozhovoru a splnení základných kritérií budete pozvaná/pozvaný na ďalšie stretnutie. Výberové konania prebiehajú štandardne formou assessment centra v kombinácii s individuálnym rozhovorom, kde sa prostredníctvom zadaných úloh zameriavame na schopnosti a zručnosti kandidátov.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

O nás

Poštová banka vám ponúka priestor pre realizáciu vlastných riešení a príležitosť podieľať sa na raste banky. Naštartujte svoju budúcnosť s nami a staňte sa aj vy súčasťou mladého a dynamického tímu ľudí, ktorý stojí za úspechmi našej banky. Sme starostlivá banka. Sme zrozumiteľná banka. Sme dostupná banka. Sme slovenská banka.
Výber Poštovej banky je pre Vás dobrým rozhodnutím:
* Už 23 rokov na trhu – patríme medzi najsilnejšie banky na Slovensku
* Slovenská banka – dokážeme flexibilne prijímať zmeny a dobre poznáme potreby našich klientov
* Banka s miliónom klientov – každý piaty Slovák je našim klientom
* Jednoduchá a zrozumiteľná banka pre každého – rešpektujeme požiadavky a potreby našich klientov
* Najdostupnejšia banka – viac ako 1 600 obchodných miest po celom Slovensku, 43 vlastných pobočiek a 215 bankomatov
* 7 000 miest na výber hotovosti – svoju hotovosť si vyberiete nielen vo veľkých mestách, ale aj v menších obciach

Štandardnú ponuku bankových produktov a služieb dopĺňajú poistné produkty, podielové fondy a dôchodkové sporenie v druhom pilieri.

SKUPINA POŠTOVEJ BANKY
Vďaka dcérskym spoločnostiam poskytuje skupina Poštovej banky najčastejšie produkty a služby pod jednou strechou. Do skupiny Poštovej banky patria:
* Poštová poisťovňa – komplexne pokrýva oblasť poistenia
* Dôchodková správcovská spoločnosť Poštovej banky – produkty a služby v oblasti dôchodkového sporenia v II. pilieri
* PRVÁ PENZIJNÁ SPRÁVCOVSKÁ SPOLOČNOSŤ Poštovej banky – ponúka možnosť investovania prostredníctvom podielových fondov
* PB Partner – rozvíja obchod na poštách
* POBA Servis – podnik pomocných bankových služieb
* PB Finančné služby – poskytuje služby operatívneho a finančného lízingu
* PB IT – zabezpečuje starostlivosť o IT prevádzku a služby
a
* NADÁCIA POŠTOVEJ BANKY – podporuje deti a mladých ľudí z detských domovov a sociálne slabších rodín v oblasti športu, vzdelávania, ochrany zdravia a sociálnej pomoci.
Bonusy/prémia, Príspevok na dovolenku, Nadštandardná lekárska starostlivosť, Zľava na firemné produkty/služby, Príspevok na dôchodkové/životné pripoistenie, Stravné lístky/príspevok na stravovanie, Dovolenka 5 týždňov, Vzdelávacie kurzy, školenia, Príspevok na šport/kultúru/voľný čas, Zvýhodnené pôžičky zamestnancom, Zdravotné voľno, Firemné akcie,

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou