startgroup

Operátor výroby (zvešiavač a navešiavač)

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj
Nová Baňa

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- hľadáme operátor výroby
- obsluha galvanickej linky, navešiavanie a zvesovanie výrobkov
- spoločnosť sa zaoberá spracovaním hliníka, jeho zliatin a zlúčenín
- povrchová úprava hliníka, jeho zliatin a zlúčenín
- práca v trojzmennej prevádzke, práca v stoji, práca s bremenami

Ponúkaný plat

535 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Voľné pracovné miesta obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý je vedúcou spoločnosťou v oblasti predaja hliníkových a PVC profilov pre architektúru a stavebníctvo, polyamidov, kompozitného panela, tesnení a kovaní s ročnou fakturáciou 338 miliónov Eur, ktorý je lídrom v neustále rastúcom sektore.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

- manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť
- zodpovednosť
- chuť pracovať
- práca na TPP
- tarifa: 535 eur/brutto, nadčasový, nočný príplatok, dochádzková odmena 20 eur/brutto, prémie do výšky 80 eur, nadčasy nadštandartne zaplatené (možnosť hrubého zárobku 700 eur/brutto a vyššie)
- stravné lístky, doprava zdarma zo Zvolena, Žiaru nad Hronom a Žarnovice na každú zmenu
- jednoduchá stereotypná práca

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- základné vzdelanie
- stredoškolské vzdelanie