custom-banner

Máš aktívnu angličtinu a nie si ranné vtáča? - Podpora účtovného oddelenia v americkom čase

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Ak hľadáte dynamické pracovné prostredie, máte záujem o prácu v oblasti účtovníctva, ale nemáte radi ranné vstávane, tak čítajte ďalej!

Podpora účtovného oddelenia v americkom čase (14:00-22:30) - Náplň práce zahŕňa:
- Pomoc a podpora účtovného oddelenia
- Kontrola faktúr, sledovanie chybovosti
- Príprava dokumentov potrebných pri mesačných uzávierkach
- Denná externá komunikácia v anglickom jazyku s dodávateľmi
- Využívanie interného systému

Benefity a ďalšie výhody:

- Dynamický kolektív
- Práca v medzinárodnej spoločnosti
- Komunikácia v anglickom jazyku
- Kariérny rast a vzdelávanie
- 13. plat

Všeobecne požadované znalosti:

- ochota pracovať v americkom čase (14:00-22:30)
- fantastické komunikačné zručnosti
- ukončené stredoškolské/vysokoškolské vzdelanie zamerané na odvetvie ekonómie alebo účtovníctva
- základná znalosť systému SAP - výhodou
- komunikatívna znalosť anglického jazyka - nutná!
- ďalšie cudzie jazyky - výhodou

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk