startgroup

Vedúci skladu

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj; Banská Bystrica
Banská Bystrica

Pozícia / odvetvie

Služby

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- vedenie pracovníkov skladu a koordinácia práce v sklade (preberanie tovaru, označenie tovaru, uskladnenie, vyskladňovanie tovaru zákazníkom, distribúcia tovaru vo firme - strediská v BA a KE, spracovanie dokladov s tým súvisiacich)
- zodpovednosť za správnu manipuláciu s tovarom, dohľad nad zverenou technikou a skladovými priestormi, zodpovednosť za poriadok a čistotu na pracovisku
- plánovanie pružného pracovného času pracovníkov skladu, stanovovanie priorít, kontrola pracovníkov skladu, zodpovednosť za vykonané práce
- vykonávanie činností v sklade pridelených nadriadeným
- operatívne a promptné riešenie mimoriadnych situácií podľa pokynov nadriadeného, predkladanie návrhov, kontrola dochádzky
- preberanie došlého tovaru, manipulácia s tovarom, uskladnenie tovaru, vychystávanie tovaru zákazníkom, rozvoz tovaru zákazníkom
- pracovná pozícia si vyžaduje fyzickú zdatnosť, nakoľko zahŕňa aj fyzické chystanie tovaru smerom k zákazníkom a na pobočky

Ponúkaný plat

1000 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

- fyzická zdatnosť
- zodpovednosť
- chuť pracovať
- organizačné schopnosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- stredoškolské vzdelanie s maturitou
- prax na podobnej pozícii je výhodou
- znalosť PC programov: Excel, Word, Outlook