custom-banner

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Náš klient je medzinárodná spoločnosť a je jedným z najvýznamnejších európskych špecialistov v strojnom priemysle. Spoločnosť sídli v Trnavskom kraji v okolí Senice.

Náplň práce:

- zodpovednosť za komplexné vedenie podvojného účtovníctva
- zjednotenie účtovných záznamov do hlavnej knihy
- inventarizácia zostatkov vybraných účtov
- poskytovanie informácií o stave finančnej situácie, prípravou správy
- dohľad nad realizovanými platbami
- príprava podkladov pre účtovný audit
- evidencia a kontrola podkladov pre DPH, spracovanie výkazov DPH
- vystavovanie a účtovanie odberateľských faktúr
- účtovanie dodávateľských faktúr
- aktívna účasť pri spracovaní účtovných uzávierok
- mesačné a ročné závierky

Benefity a ďalšie výhody:

Ponúkame:
- perspektívna a dlhodobá práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- priateľské prostredie
- viac na osobnom pohovore

Všeobecne požadované znalosti:

- dobrá práca s PC
- AJ - aktívne
- skúsenosť v SAP výhodou
- zodpovednosť
- orientácia pre detail
- znalosť daňových zákonov

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti:

Podvojné účtovníctvo