Systémový inžinier kvality - Automotive - Myjava

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Zastrešovanie komplexnej komunikácie so zákazníkmi - za Slovenskú aj zahraničnú divíziu spoločnosti
  • Riešenie prijatých reklamácií - materiálové a administratívne zastrešenie
  • Analýza príčin kvalitatívnych problémov, odsúhlasovanie a zamietanie reklamácií
  • Riešenie analýzy nákladov na reklamácie - oprávnenosť a neoprávnenosť
  • Vytváranie akčných plánov
  • Príprava reportov
Upresnenie platových podmienok:
Máte aspoň 2 ročnú skúsenosť v oblasti kvality v automotive a hľadáte novú príležitosť budovania svojej kariéry s možnosťou neustáleho napredovania vo Vašej oblasti? V tom prípade je tento inzerát určený práve Vám!
Benefity a ďalšie výhody:
  • Zázemie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Možnosť vzdelávania - systém školení, a kariérneho rastu
  • Štandardné firemné benefity
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • SŠ resp. VŠ vzdelanie technického zamerania - fokus na kvalitu produkcie výhodou
  • min. 3 roky skúseností v oblasti kvality v automotive
  • aktína znalosť NJ, resp. AJ v dennodennej komunikácii
  • Znalosti 8D reportingu, SPC
  • Znalosť 6 Sigma a LEAN výhodou
  • Spoľahlivosť, schopnosť tímovej práce a flexibilita
  • Precíznosť, cieľavedomosť, silné argumentačné schopnosti
  • Znalosti ISO-noriem (ISO TS 16949,14001, OHSAS 18001)