Práca na trvalý pracovný pomer s nástupom ihneď v Prešove

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Ponúkame prácu na trvalý pracovný pomer - manipulačné práce vo výrobe - výroba kovových konštrukcií;
Pracuje sa na na 3 zmeny;
Nástupná mzda 480€ v hrubom, po skončení skúšobnej doby bonusy ku mzde.
Príplatky za poobedné a nočné zmeny.

Náplň práce:
- vykonávanie práce operátora vo výrobe na pridelenom pracovisku;
- obsluha strojov a zariadení vo výrobnom procese, montáž komponentov;
- dodržiavanie stanovených postupov a noriem na výrobnej linke;

Benefity a ďalšie výhody:

Stravovanie len za 1,08€;
Ochranné pracovné pomôcky zdarma obuv, okuliare, montérky, trička;
Starostlivosť koordinátora, nemusíte chodiť na pobočku;
Možnosť opracovať nadčasy - 25% - 50% príplatky;
Príplatky za každú odpracovanú hodinu na poobednej a nočnej zmene;
Práca v automobilovom priemysle s najmodernejšími technológiami;
Dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti;

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie