startgroup

Autorizovaný bezpečnostný technik

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitriansky kraj
Kolárovo

Pozícia / odvetvie

Služby

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, medzinárodnú výrobnú spoločnosť, ktorá pôsobí predovšetkým v oblasti automobilového priemyslu a je zameraná na výrobu káblových zväzkov hľadáme Autorizovaného bezpečnostného technika

Náplň práce:
- Zodpovednosť za bezpečnosť a ochranu zdravie pri práci v spoločnosti v súlade s legislatívnymi požiadavkami
- Zabezpečenie spolupráce s vedúcimi zamestnancami a zástupcami zamestnancov v oblasti BOZP a PO
- Koordinácia činností a projektov majúcich vplyv na BOZP
- Vykonávanie auditov, riešenie pracovných úrazov, iných úrazov, nebezpečných udalostí, prijímanie potrebných preventívnych opatrení
- Komunikácia so štátnymi orgánmi
- Príprava analýz rizík
- Realizácia školení pre zamestnancov, poskytovanie odbornej poradenskej činnosť zamestnancom
- Sledovanie dodržiavania predpisov v oblasti BOZP
- Zodpovednosť za tvorbu dokumentácie a implementáciu bezpečnostných systémov, prípravu správ o stave BOZP a definovaných ukazovateľoch

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom jazyku s rozpísanou náplňou práce. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí budú spĺňať požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

-SŠ/VŠ technického zamerania (strojárstvo)
-Odborná spôsobilosť autorizovaného bezpečnostného technika
-Odborná spôsobilosť PO technika – vítaná
-Aktívna znalosť anglického jazyka- vítaná
-Znalosť softvérovej aplikácie BTS (bezpečnostno-technický systém) vítaná

Osobnostné predpoklady:
- Minimálne 3 ročné skúsenosti s prácou ABT
- Interpersonálne zručnosti
- Dobré komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti
- Logické myslenie
- Flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť a kreativita
- Tímový hráč