startgroup

Mechanik elektrických skúšobných zariadení s aktívnym anglickým jazykom

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitriansky kraj
Kolárovo

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, medzinárodnú výrobnú spoločnosť, ktorá pôsobí predovšetkým v oblasti automobilového priemyslu a je zameraná na výrobu káblových zväzkov hľadáme Mechanika elektrických skúšobných zariadení.

Náplň práce
- Plánovanie, stavba a implementácia testovacích systémov
- Definovanie testovacích kritérií a príprava vzorových testovacích
modulov
- Kontrola a údržba testovacích systémov a poskytovanie
technickej pomoci
- Plánovanie a vykonávanie technických zmien a kontrola ich
funkčnosti
- Práca na projektoch
- Vedenie dokumentácie

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Silné zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- Dobré pracovné podmienky
- Možnosť odborného rastu

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom jazyku s rozpísanou náplňou práce. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí budú spĺňať požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

-SŠ/VŠ technického zamerania (elektro/meracia/spojovacia technika)
-Skúsenosti so softwarom z meracej techniky a so sieťovou technikou TCP/IP - výhodou
-Čítanie technických výkresov

Osobnostné predpoklady:
- Schopnosť pracovať samostatne
- Ochota cestovať do zahraničia
- Dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- Schopnosť kriticky premýšľať a prichádzať s návrhmi na zlepšenie