startgroup

HR Systems Analyst s aktívnym anglickým jazykom

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitriansky kraj
Kolárovo

Pozícia / odvetvie

Informatika - software

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, medzinárodnú výrobnú spoločnosť, ktorá pôsobí predovšetkým v oblasti automobilového priemyslu a je zameraná na výrobu káblových zväzkov hľadáme Analytika pre HR systémy s aktívnym anglickým jazykom. Ponuka je vhodná aj pre absolventa vysokej školy technického zamerania.

Náplň práce:

- Poskytovanie technickej podpory pre oddelenia ľudských zdrojov na celom svete
- Pomoc a spolupráca s ďalšími HR System Analytikmi v priebehu prebiehajúcich projektov
- Účasť na ďalšom rozvoji firemných personálnych systémov
- Úzka spolupráca so systémovými programátormi počas špecifikácie dizajnu
- Zodpovednosť za riešenia personálnych systémov v závodoch po celom svete
- Udržiavanie súčasného HR systému, ako aj jeho zapojenie do ďalších projektov personálnych systémov v závislosti na potrebách firmy
- Reporting vedúcemu HR analytikov

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Zaujímavé finančné ohodnotenie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom jazyku s rozpísanou náplňou práce. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí budú spĺňať požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- VŠ vzdelanie druhého stupňa
- Anglický jazyk aktívne
- Všeobecná znalosť podnikových a/ alebo personálnych systémov
- Skúsenosti s Microstrategy alebo podobného BI systému sú výhodou
- Výborné počítačové zručnosti (najmä v MS Excel)
- Skúsenosti vo výrobe alebo v nadnárodnej spoločnosti výhodou
- Skúsenosti s implementáciou systémov výhodou
- Skúsenosti z personálnymi systémami výhodou
- Vodičský preukaz skupiny B

Osobnostné predpoklady:
- Dobré komunikačné a presvedčovacie schopnosti
- Vysoko vyvinuté analytické myslenie
- Orientácia na výsledok
- Otvorená myseľ
- Asertívna a sebavedomá osobnosť s veľkým množstvom vôle a drivom
- Schopnosť efektívne pracovať naprieč rôznymi kultúrami
- Flexibilita a ochota cestovať