Záhradník / pomocný pracovník pri realizácii záhrad

22.03.2017 Siky Gardens Services s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Hľadáme šikovných kolegov do nášho tímu pre Bratislavu a okolie. Ak preferuješ prácu na čerstvom vzduchu, máš estetické cítenie a vzťah k prírode, si spoľahlivý a dobrý tímový hráč je práca v našej spoločnosti na pozícii realizátora záhrad/záhradníka pre teba to pravé. Našim klientom poskytujeme komplexné záhradnícke práce od návrhu záhrady, cez realizáciu a pravidelnú údržbu. Práca záhradníka obnáša:

- projekcie a realizácie záhrad
- realizácia závlahových systémov a kladenie trávnych kobercov
- realizácie jazierok a vodných prvkov
- úprava a údržba záhrad (kosenie, hnojenie, výsev, zalievanie, vertikutácia)
- výsadba a ošetrovanie drevín/rastlín
- obsluha záhradnej techniky a starostlivosť o ňu
- výzdoba podujatí a firemných akcií

Tak sa k nám pridaj , nech ti je práca zábavou rovnako ako pre nás.

www.sikygardens.sk
Ponúkaný plat:
od 650 EUR
Upresnenie platových podmienok:
mzda je uvedená v netto (v čistom)
mzda závisí od skúsností + príplatky za výkon (variabilná časť)
Iné výhody:
- práca v mladom tíme na čerstvom vzduchu
- nestereotypná a kreatívna práca
- možnosť rastu (vedenie tímu, organizácia a zadeľovanie práce)
- zaškolenie a vzdelávanie v obore pre kolegov bez skúseností
- stabilná, celoročná práca
- firemné benefity
Termín nástupu do práce:
od 13.3.2017
Termín ukončenia výberového konania:
8.4.2017
Druh pracovného pomeru:
brigáda, hlavný, vedľajší, živnosť
Siky Gardens je dynamická spoločnosť, ktorá vznikla spojením vedomostí, talentu, kreativity, nadšenia z prírody a energie. Vznikla aby menila sny klientov o dokonalej záhrade na skutoočnosť. Spoločnosť Siky Gardens poskytuje komplexné služby od projekcie, cez realizácie až po údržbu záhrad.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- čestnosť a lojálnosť
- dochvíľnosť, precíznosť a spoľahlivosť
- manuálna zručnosť a pracovitosť
- komunikatívnosť a tímový duch
- ochota učiť sa nové veci
- vodičský preukaz skupiny B
- prax v obore vítaná/ohodnotená
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť sa zaoberá realizáciou záhrad na kľúč a záhradným dizajnom. Vo vianočnom období predáva vianočná stromčeky.
Oblasť pôsobenia:
Iné služby
Adresa:
Siky Gardens Services s.r.o.
Bystrické sady 8727/36
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Branislav Siklienka
Tel: 0907 368 000

Reaguj na ponuku