startgroup

Konštruktér pre oblasť priemyselnej a čerpacej techniky

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj; Okres Zvolen
Zvolen

Pozícia / odvetvie

Služby

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

-práca v programe Solidworks 3D,
-spracovávanie projektov a cenových ponúk v oblasti priemyselnej čerpacej techniky,
-riešenie možných problémov pri tvorbe konštrukcií /nákladovosť, komplikovanosť, neefektívnosť/,
-spracovávanie zverených obchodných prípadov,
-komunikácia so zákazníkmi a zahraničnými dodávateľmi,
-tímová spolupráca s obchodným oddelením od prípravy projektu, cez jeho riešenie až po finálne spracovanie projektu,
-bežné administratívne činnosti týkajúce sa činnosti jedného obchodného oddelenia v náväznosti na fungovanie celého oddelenia (pošta, maily, telefonáty, porady,...),
-príprava podkladov pre Verejné súťaže.

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - aktívne

Administratívne a ekonomické znalosti:
Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz B

samostatnosť, chuť pracovať, analytické myslenie, kreativita, komunikačné a vyjednávacie schopnosti, tímový duch a praktickosť

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

-zázemie v stabilnej spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami,
-práca vo flexibilnom prostredí - každý nápad je vítaný,
-motivujúce finančné ohodnotenie - variabilná zložka+polročné odmeny
-mladý dynamický kolektív
-relokačná podpora - ubytovanie vo Zvolene zadarmo!!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
technické zameranie