Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce

Dokážete robiť zázraky na počkanie a nemožné do troch dní? Do nášho tímu hľadáme spoľahlivého kolegu, ktorý bude pravou rukou riaditeľky odboru riadenia a podpory retailu.

Vašou úlohou bude zabezpečenie hladkého priebehu pracovného dňa nadriadeného:

* manažovať kalendár, telefonáty a stretnutia riaditeľky odboru
* organizačne a administratívne zabezpečiť pracovné stretnutia a porady (príprava prezentácii a podkladov)
* spolupodieľať sa na rozbiehané a riadení úloh a projektov
* zabezpečovať analýzy a reporty v rámci zverenej agendy
* na záver dňa vybaviť dennú korešpondenciu

* Miesto práce: River Park, Dvořákovo nábrežie 4, Bratislava
* Termín nástupu: dohodou
* Druh pracovného pomeru: plný úväzok
* Doba určitá: 1 rok (Následne je v prípade vzájomnej spokojnosti možné zmluvu predĺžiť na dobu neurčitú.)

Hľadáme

Hlavnými kritériami výberu, ktoré požadujeme od kandidátov, sú:

* minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
* min. 2 roky praxe na obdobnej pozícii
* MS Office - pokročilý (denné používanie Excel a PowerPoint)
* vodičský preukaz typu B
* rýchly a bezchybný strojopis
* samostatnosť, multitasking a organizačné zručnosti sú samozrejmosťou

Ponúkame

* férové odmeňovanie individuálnych výkonov našich zamestnancov
* podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
* príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
* 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
* atraktívny balík benefitov z oblasti celoročnej zdravotnej starostlivosti, špecializovaných preventívnych prehliadok, nákupov v lekárňach alebo optikách, zájazdov, športu, jazykových kurzov a iné
* výhodné čerpanie bankových, poistných a investičných produktov
* zľavy u našich partnerov

Informácie o výberovom konaní

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať prostredníctvom emailu, alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa