Pridaj sa k stabilnému
zamestnávateľovi

Nočný nakladač / nočná nakladačka

LIDL Slovenská republika v. o. s. - Kariérne možnosti na logistických centrách

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnavský kraj
Sereď

Pozícia / odvetvie

Skladník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• kontrola teplotného reťazca pri nakládke tovaru,
• plachtovanie paliet v chladenom priestore,
• prevážanie paliet,
• zabezpečenie čistoty a hygieny,
• po prípade aktívna spolupráca na danom oddelení,
• okamžité hlásenie bezpečnostno-technických nedostatkov a potreby vykonať opravu na pracovných prístrojoch, ako aj technických zariadeniach a zariadení skladu priamemu nadriadenému.

Benefity a ďalšie výhody

• stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti,
• atraktívne finančné ohodnotenie,
• prvé štyri roky garantovaný nárast mzdy v pracovnej zmluve
• rovnaká mzda pre mužov a ženy,
• príjemnú atmosféru v motivovanom tíme,
• prepracovaný systém zapracovania pod vedením trénera,
• možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti a iných krajín,
• preplácanie nákladov na ubytovanie pri presťahovaní po dobu 3 mesiacov,
• každá odpracovaná minúta zaplatená,
• dovolenka nad rámec zákona,
• doplnkové dôchodkové sporenie,
• sabbatical – dlhodobé neplatené voľno,
• stravné lístky v hodnote 3,80 €,
• darčekové poukážky v hodnote 160 €,
• narodeninový darček,
• vitamínový balíček, deň zdravia,
• vianočný večierok a letná akcia,
• letný tábor pre deti,
• firemné jubileum.

Nevyhnutnou súčasťou Vašej žiadosti o zamestnanie je pripojenie životopisu.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V rámci nášho dvojtýždňového tréningového programu Vás pripravíme na Vaše budúce úlohy. Poskytneme Vám dôkladné zapracovanie, ktoré prebieha pod vedením skúseného kolegu – interného trénera.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

• ukončené stredoškolské vzdelanie / vyučenie,
• prax na vysokozdvižnom vozíku výhodou,
• spoľahlivosť, flexibilita, presnosť,
• zodpovedný prístup k práci,
• ochota pracovať fyzicky,
• ochota pracovať v noci,
• organizačné schopnosti,
• ochota pracovať cez víkendy a sviatky,
• ochota pracovať aj v chladnom prostredí, resp. v skladoch s mínusovými teplotami,
• schopnosť zvládať záťažové situácie,
• schopnosť učiť sa.

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno

Viac o kariérnych možnostiach v našej spoločnosti nájdeš na

kariera.lidl.sk