startgroup

Projektový manažér s aktívnym nemeckým jazykom

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Reality a stavebníctvo

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta - firmu, ktorá disponuje silným zázemím pre návrh a realizáciu aj tých najväčších vzduchotechnických projektov, riešení odsávania, vykurovania a ostatného technického zabezpečenia budov hľadáme Projektového manažéra.

Náplň práce:

- Komplexné zabezpečenie zákaziek v oblasti VZT a ÚK
- Vypracovávanie cenových ponúk
- Príprava zákazky
- Koordinácia a kontrola činností na stavbe
- Manažovanie tímu montérov
- Kontrola a zabezpečenie realizácie, sledovanie a dodržiavanie termínov

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Odmena podľa dosiahnutých výsledkov
- Možnosť pracovať v mladom kolektíve a v rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
- Samostatná práca

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom aj nemeckom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Stredoškolské vzdelanie s maturitou so zameraním na TZB
- 2 roky prax v obore
- NJ aktívne
- Vodičský preukaz B

Znalosti PC:
AutoCAD - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
CENKROS plus – základy