startgroup

Grafik s aktívnym anglickým jazykom

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Marketing, reklama, PR

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do nášho tímu Start Group hľadáme grafika, s kreatívnym cítením ale aj skúsenosťami. Nadšenie pre módu a módny priemysel je veľkou výhodou.

Náplň práce:
- Príprava a vytváranie grafických výstupov pre marketingové oddelenie
- Príprava vizuálov, návrh kampaňovej inzercie, tvorba POS materiálov
- DTP práce (úprava fotiek, zalomenie, príprava podkladov pre tlač)
- Spolupráca na tvorbe imidžového foto a video contentu značky
- Správa databázy fotografií a grafických podkladov
- Komunikácia s tlačiarňou
- Adaptácie vizuálov podľa dizajn manuálu
- Grafická tvorba a úprava prezentácií, interných newsletterov, rôznych tlačových promo materiálov a podobne
- Tvorba bannerov
- Základná editácia videí výhodou

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Pútavá a kreatívna práca v úspešnej spoločnosti
- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Štandardné firemné benefity

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Anglický jazyk na aktívnej úrovni
- Grafik s praxou aspoň 3 roky v reklamnej agentúre alebo grafickom štúdiu
- Nutne polygrafické znalosti
- Typografické znalosti / odbornosť použitia písma a fontov
- Zvládnuté základne princípy fotografie
- Orientácia v databázach, image-bankách
- Znalosti MAC OSX
- Cit pre dizajn, sledovanie nových trendov v grafike a dizajne - ich implementácia
- Silné kreatívne myslenie
- Výtvarne nadanie
- Samostatne tvorivá osobnosť

Počítačové znalosti:
Adobe Illustrator - expert
Adobe Photoshop - expert
Adobe InDesign – expert
Ms Word - pokročilý
Ms PowerPoint - pokročilý