PROCESNÝ MANAŽÉR – TECHNIK – STROJÁRSKA VÝROBA AUTOMOTIVE – STAŇ SA PROFESIONÁLOM V NAJLEPŠEJ OBLASTI !

21.06.2016 ADECCO Slovakia, s. r. o. - Permanent placement department Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pre nášho významného klienta – medzinárodnú strojársku firmu pôsobiacu v automotive sektore hľadáme šikovných a aktívnych PROCESNÝCH MANAŽÉROV ktorý majú praktické a technické zručnosti a všeobecný rozhľad vo výrobe a procesoch. NIEJE NUTNÁ ZNALOSŤ ANGLICKÉHO JAZYKA ! . Uplatnite svoje zručnosti v jednej z najsilnejších oblastí u nás, v strojárstve a automotive.

Náplň práce:
• zodpovedný za technologickú a technickú podporu výroby , koordináciu a kontrolu realizácie projektov, zavádzania výrobných procesov – strojov, výrobných liniek a kontroly nákladov materiálov vstupujúcich do výrobného procesu
• spolupracuje s ostatnými vnútornými a vonkajšími zákazníkmi a dodávateľmi s cieľom zabezpečiť stanovené ciele v oblasti nákladov, bezpečnosti, kvality, plánu výroby, životného prostredia.
• Organizácia a technický dohľad nad výrobným procesom na výrobných linkách
• Školenia podriadených a spolupracovníkov, tvorba správ a reportov
• Podieľanie sa na vytváraní prevádzkových dokumentov závodu, uvoľňovaní a aktualizácii technickej dokumentácie (pracovných postupov, baliacich predpisov, ...)
• Vykonávanie prevencie a kontroly dodržiavania BOZP, PO, ŽP
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti (údržba, kvalita, logistika a i...)
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
Benefity spoločnosti budú prezentované na osobnom pohovore u klienta.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Požiadavky na úspešného uchádzača:
• Technické vzdelanie SŠ alebo VŠ
• Prax na obdobnej pozícií min. 3 roky
• Odborné vedomosti z technickej oblasti strojov a nástrojov
• Analyticko technické myslenie a komunikačné schopnosti (schopnosť viesť tím)
• Znalosť procesov výroby (procesný inžinier výhodou)
• Znalosti noriem BOZP
• Znalosť aspoň jedného CAD softvéru
Vodičský preukaz:
Skupina: B