startgroup

Projektový disponent s aktívnym nemeckým jazykom

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, medzinárodnú spoločnosť, ktorá je zároveň jedným z najväčších dodávateľov pre najväčšieho výrobcu automobilov na Slovensku a venuje sa výrobe automobilových komponentov hľadáme Projektového disponenta.

Náplň práce:

- Zabezpečovanie prepravy výrobného materiálu pre výrobu (aby bol včas na danom mieste – u klienta)
- Riešenie reklamácii s klientom (komunikácia v NJ)
- Zadávanie požiadaviek na dopravu nakupovaných dielov
- Sledovanie pohybu dielov medzi závodom a dodávateľmi
- Optimalizácia výrobného toku materiálu
- Správa dát v SAP (kmeňové údaje, kusovníky, pracovné plány,...)
- Spolupráca na nových projektoch logistiky

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Stabilné a perspektívne zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
- Zaujímavé platové ohodnotenie
- 13-ty a 14-ty plat
- Príspevok na DDS
- Príspevok na dopravu

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Nemecký jazyk na aktívnej úrovni
- Stredoškolské prípadne vysokoškolské vzdelanie
- Skúsenosti na pozícii disponenta
- Ďalšie skúsenosti v oblasti logistiky výhodou
- Znalosť MS Office na pokročilej úrovni