Realitný maklér

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Ak máte chuť sa učiť, ste komunikatívny, rozmýšľate o práci, kde si môžete rozvrhnúť svoj čas, ste flexibilný a zodpovedný, lákajú Vás nové výzvy s možnosťou dlhodobej perspektívy, ponúkame prácu v spoločnosti, s dlhoročnou tradíciou s možnosťou profesijného rastu – prax je výhodou, ale nie podmienkou.

Naša spoločnosť kladie mimoriadny dôraz na profesionalitu, odbornosť a serióznosť všetkých maklérov.

Lokalita: Banská Bystrica, Brezno, Zvolen , Poprad, Ružomberok ...

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala pošlite, prosím, svoj životopis na adresu: email

Bližšie informácie na osobnom pohovore.

Náplň práce:

- Sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností
- Vyhľadávanie vyhovujúcich nehnuteľností podľa požiadaviek klientov
- Prezentovanie vybraných nehnuteľností klientom
- Práca s klientmi spoločnosti

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Benefity a ďalšie výhody:

Bonusy a nadštandardné ohodnotenie.

Informácie pre uchádzača:

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B