startgroup

pracovník v exteriére (údržba a starostlivosť)

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj; Okres Zvolen
Zvolen

Pozícia / odvetvie

Pomocné práce a brigády

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- náplňou práce sú: služby v oblasti lesnej, záhradnej a komunálnej oblasti a to najmä (upratovacie práce, údržba trávnatých porastov, drevín a zariadení slúžiacich mestu, zimná údržba)

- pracovná doba: od 6/7:00- 15:00 (flexibilnosť podľa ročného obdobia)

Ponúkaný plat

600 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Nefajčiar
Vzťah k manuálnej práci
Bydlisko blízko Zvolena, z dôvodu dostupnosti
Stabilný mesačný príjem, pohyblivé príplatky, Vianočný plat, Stravné lístky, Vianočné kúpele, Slušné sociálne podmienky (pracovisko, pracovné oblečenie..), Kvalitné pracovné stroje a zariadenia

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Vzdelanie ukončené maturitou
Vodičský preukaz typ: min B(typ E,T,C výhodou)
Čistý register trestov
Zodpovednosť, pracovitosť, flexibilita