Zámočník - montér

23.04.2017 INOX PROCESS s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
INOX PROCESS s.r.o.
Rastislavova 12
95141 Lužianky

Nitra
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Výroba dielov podľa výkresovej dokumentácie. Rezanie, vŕtanie, brúsenie dielov z nerezového materiálu a čierneho materiálu. Montáž dielov podľa výkresovej dokumentácie. Balenie a nakládka hotových výrobkov.
Upresnenie platových podmienok:
Možnosť dlhodobého zamestnania v dynamicky sa rozvíjajúcej firme. Výborné platové podmienky. Obedy zadarmo.
Iné výhody:
Stručná charakteristika spoločnosti

Firma sa zaoberá zákazkovou výrobou v oblasti strojárskeho priemyslu. Vyrába časti a súčasti strojov až po samotnú montáž. Zámočnícka výroba. Kovoobrábanie.
Termín nástupu do práce:
od 30.5.2017
Termín ukončenia výberového konania:
29.5.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný, živnosť
Svoje profesné životopisy s adresou a telefónnym číslom zasielajte na mailovú adresu email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Prax ako zámočník , pracovné nasadenie, spoľahlivosť, presnosť.
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Oblasť pôsobenia:
Strojársky priemysel
Adresa:
Lužianky
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Ivan Križan
Rastislavova 12, Lužianky, 94901, Slovenská republika

Reaguj na ponuku