custom-banner

Senior Account manažér/ka pre bannerovú reklamu

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Impresie, PPC, CTR, CPT. Ak poznáš význam týchto pojmov bez toho, aby si ich musel/a googliť a aspoň rok sú súčasťou tvojho každodenného pracovného slovníka, pravdepodobne hľadáme práve teba.

Čo bude tvojou náplňou práce:

• Rozvoj a poskytovanie kvalitnej starostlivosti súčasným klientom
• Tvorba a udržiavanie aktívnych kontaktov a vzťahov s klientmi
• Vypracovávanie cenových ponúk a mediálnych plánov
• Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
• Budeš vytvárať a aktualizovať prezentácie vrátane cien
• Monitoring trhu
• Súčasťou práce je i podiel na uzatváraní zmlúv, zodpovednosť za kontinuálny nárast predaja a podielu na trhu

Benefity a ďalšie výhody:

Čo ti ponúkame:

• Veľmi vysokú mieru samostatnosti
• Priestor na realizáciu
• Výborných kolegov
• Flexibilný pracovný čas
• Vzdelávanie v oblasti médií a internetovej reklamy
• Účasť na konferenciách
• Možnosť zoznámiť sa s množstvom zaujímavých ľudí z brandže
• Systém firemných benefitov
• Mobilný telefón

Všeobecne požadované znalosti:

Pošli nám svoj životopis, ak:

• máš za sebou minimálne 1 rok praxe v online médiách (podmienka),
• rád udržiavaš vzťahy so zákazníkmi a snažíš sa mať o nich vždy aktuálne informácie (komunikatívnosť, flexibilita),
• dokážeš identifikovať kľúčové potreby klienta a ponúknuť mu riešenie (analytické myslenie),
• dokážeš identifikovať obchodné príležitosti, rád pracuješ na získavaní nových zákaziek a dokážeš predať navrhované riešenia (obchodné zručnosti),
• ovládaš angličtinu na komunikatívnej úrovni,
• si tímový hráč.

Uprednostnení budú uchádzači s viacročnou relevantnou praxou.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti:

Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word, Používateľ MS Windows