Operátor - Montážny pracovník

23.05.2017 ProAct People Slovensko, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- vizuálna kontrola
- manuálne práce vo výrobe
- rezanie káblov
- nakladanie vodičov na tabule
- bandážovanie
- izolovanie
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
Stravné lístky v hodnote 3,80 €.
Práca na na dve zmeny.
Termín nástupu do práce:
do 30.6.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Schopnosť pracovať v dvojzmennej prevádzke.
Dobrý zrak.

V prípade, že Vás daná ponuka zaujala, prosíme Vás o zaslanie životopisu na uvedenú emailovú adresu.

Pre množstvo reakcií, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate.
K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné Vašu žiadosť ďalej spracovať:
„ Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Proact People Slovensko, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zak. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Prax vo výrobe je výhodou.