custom-banner

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    Zamestnávateľ neuviedol
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Hľadáme šikovných Java developerov - príležitosť aj pre absolventov! Nepotrebuješ ovládať cudzí jazyk :-)

Náplň práce:
- vývoj systémov postavených na J2EE technológiách pre celosvetové nasadenie v odbore bankovníctva a poisťovníctva
- spolupráca na zaujímavých prestížnych domácich aj zahraničných projektoch v oblasti bankovníctva a poisťovníctva
- práca podľa modernej komponentovo orientovanej, požiadavkami riadenej metodiky softwarového vývoja (SCRUM)Ponúkaný plat (brutto)dohodouTermín nástupuASAPIné výhodyIné výhody
• Možnosť zmeniť business segment aj programovací jazyk
• Široká paleta interných školení
• Jazykové kurzy priamo na pracovisku
• Financovanie športových aktivít

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)