startgroup

Samostatný účtovník - pre personálnu agentúru

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre našu personálnu agentúru hľadáme šikovného pracovníka na pozíciu Samostatného účtovníka so skúsenosťami na podobnej pozícii.

Náplň práce :

Kompletné vedenie finančného účtovníctva spoločnosti, a to najmä:

- Samostatné vedenie účtovných závierok, ako aj všetky daňové priznania (daň z príjmov právnických osôb a DPH)
- Účtovanie a daňová resp. účtovná kontrola prijatých účtovných dokladov
- Vystavovanie faktúr
- Vedenie evidencie HIM, DHIM a NHIM organizácie, zaraďovania a vyraďovania majetku
- Spracovanie odpisovania majetku
- Vypracovanie daňového priznania DPH
- Ročné spracovanie dane z príjmov právnických osôb
- Vypracovanie štatistických a iných výkazov
- Sledovanie legislatívy súvisiacej s prácou na tejto pracovnej pozícii
- Vypracovávanie interných smerníc vo vzťahu k účtovníctvu

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Práca v úspešnej personálnej agentúre
- Možnosť kariérneho rastu
- Štandardné firemné benefity - mobil aj na súkromné účely, stravné lístky

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Súčasťou pohovoru bude absolvovanie jednoduchého účtovného testu. Tým, ktorých nepozveme na pohovor sa vopred ospravedlňujeme. Prosíme kandidátov, ktorí už reagovali na tento inzerát a neboli doteraz pozvaní na pohovor, aby už neposielali svoj životopis. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Stredoškolské vzdelanie ekonomického zamerania s maturitou
- Vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru
- Praktické skúsenosti min. 3 roky na podobnej pozícii
- Znalosť cudzieho jazyka výhodou

Osobnostné predpoklady :

- Zodpovednosť, precíznosť a zmysel pre povinnosť
- Svedomité plnenie pracovných úloh
- Vysoká miera samostatnosti
- Lojalita voči zamestnávateľovi