startgroup

Asistent/Asistentka predaja športovo - elegantného oblečenia

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Obchod

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky zašlite svoje CV v slovenskom jazyku. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí splnia všetky požiadavky. Upozorňujeme uchádzačov, že neposkytujeme ubytovanie! Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Stredoškolské vzdelanie s maturitou
- Skúsenosti z priameho predaja v predajni
- Práca s pokladňou
- Hmotná zodpovednosť za zverený majetok
- Znalosť práce s PC - Word, Excel, internet, e-mail

Osobnostné požiadavky :

- Príjemné a zdvorilé vystupovanie
- Kultivovaný a ústretový prístup k zákazníkovi
- Tímová spolupráca, flexibilita, precíznosť
- Pozitívna a dynamická osobnosť