Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Do nášho tímu hľadáme aktívneho a komunikatívneho kolegu, ktorého náplňou práce bude:
- aktívne vyhľadávanie a oslovovanie uchádzačov o zamestnanie pre naších klientov
- vyhľadávanie a navrhovanie nových zdrojov zamestnancov
- realizácia výberových konaní a pohovorov
- testovanie kandidátov
- komunikácia a spolupráca s koordinátormi na jednotlivých projektoch

Benefity a ďalšie výhody:

- práca v renomovanej personálnej spoločnosti
- variabilná zložka mzdy závislá od výkonu
- možnosť osobného i kariérneho rastu
- stravné lístky bez doplatku
- mobilný telefón s neobmedzenými volaniami a dátami zdarma
- rozvojové aktivity
- priateľský kolektív s tímovým duchom

Informácie pre uchádzača:

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za ich záujem o prácu v našej spoločnosti.

Z dôvodu veľkého počtu životopisov budeme ďalej kontaktovať len kandidátov spĺňajúcich požiadavky.

Všeobecne požadované znalosti:

- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- schopnosť rýchlo nadväzovať sociálne kontakty, siný networking
- rozhodnosť a zodpovednosť
- kreatívny a aktívny prístup k práci
- odolnosť voči stresu
- schopnosť komunikovať s rôznymi sociálnymi skupinami
- empatia
- nutná prax vo vedení motorového vozidla
- predchádzajúca skúsenosť na obdobnej pozícii veľkou výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word