Šikovný predavač zábavnej pyrotechniky

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Obsadzujeme posledné voľné miesta!!! RP pyrotechnik hľadá do svojich novootvorených prevádzok šikovných predavačov zábavnej pyrotechniky na obdobie november-december 2016. Pre každého brigádnika máme podľa vlastného výberu ohňostroj za zamestnanecké zľavy.

Náplň práce:
- fyzický príjem tovaru na predajňu a jeho uskladnenie
- aktívna obsluha zákazníka
- konzultácia so zákazníkom o predávanom produkte
- práca s registračnou pokladňou
- zabezpečenie každodenného chodu prevádzky
- udržiavanie poriadku
- spolupráca s obchodným zástupcom

Informácie pre uchádzača:

Motivujúce platové ohodnotenie na základe výkonu.
Zabezpečené školenie.
Zamestnanecká zľava na naše produkty.
Na školenie je potrebné mať výpis registra trestov + lekársku prehliadku

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    študent – stredná škola
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno