startgroup

Mzdový účtovník - senior pre personálnu agentúru

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre našu agentúru hľadáme skúseného pracovníka na pozíciu Mzdový účtovník.

Náplň práce :

- Nahrávanie nových zamestnancov do programu
- Prihlášky a odhlášky do zdravotných poisťovní a do Sociálnej poisťovne
- Spracovanie nemocenských dávok, evidencia a zasielanie do Sociálnej poisťovne
- Spracovanie evidenčných listov dôchodkového poistenia
- Výpočet miezd zamestnancov spoločnosti
- Spracovanie mesačnej uzávierky miezd
- Mesačné spracovanie výkazov pre zdravotné poisťovne a Sociálnu poisťovňu, zasielanie v elektronickej forme
- Spracovanie a zasielanie výkazov na daňový úrad
- Vykonanie ročného zúčtovania dane zo mzdy pre všetkých aktívnych zamestnancov
- Na základe výpovede spracovať výstupné doklady pre zamestnanca (zápočtový list...)
- Zakladanie a archivácia mzdových dokladov, iné organizačné a administratívne práce podľa pokynov nadriadeného

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Štandardné firemné benefity
- Práca v úspešnej personálnej agentúre
- Možnosť kariérneho rastu

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Výberové konanie bude prebiehať v dvoch kolách. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
- Skúsenosti s prácou mzdového účtovníka min. 5 rokov
- Ovládanie príslušnej legislatívy v oblasti pracovnoprávnych vzťahov

Počítačové znalosti :
Softip HR
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- Zodpovednosť, spoľahlivosť, dôslednosť, flexibilita
- Ochota neustále sa vzdelávať