startgroup

Projektový manažér

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj; Banská Bystrica
Banská Bystrica

Pozícia / odvetvie

Reality a stavebníctvo

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, ktorý pôsobí v oblasti budovania a prenajímania priestorov hľadáme skúseného Projektového manažéra pre výstavbu obchodného centra v Banskej Bystrici.

Náplň práce:

- Plánovanie, riadenie a koordinovanie výstavby obchodného centra
- Zodpovedanie za dodržiavanie schválených termínov a rozpočtu
- Kontrolovanie kvality vykonaných prác
- Spolupracovanie so stavebnými projektantmi a dozorom stavby
- Zasielanie cenových dopytov potenciálnym dodávateľom
- Vedenie rokovaní s dodávateľmi a ich výber v spolupráci s investormi
- Vypracovávanie týždenných a mesačných reportov
- Dohľad pri preberaní stavebných diel

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Zaujímavé finančné ohodnotenie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Stredoškolské vzdelanie stavebného zamerania
- Skúsenosti na pozícii projektového manažéra pri výstavbe objektov ako sú napríklad obchodné centrá