startgroup

Obchodný zástupca pre technický sortiment

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj

Pozícia / odvetvie

Obchod

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, obchodnú medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa zameriava na predaj stavebného a spojovacieho materiálu, ručného a elektrického náradia, stavebnej chémie a podobného technického sortimentu hľadáme skúseného, technicky zdatného Obchodného zástupcu pre oblasť Bratislavy a širšieho okolia.

Náplň práce:
- Vyhľadávanie a udržovanie kontaktov s klientmi v stavebnej oblasti, v oblasti kovovýroby, drevovýroby
- Technické poradenstvo, tvorba cenových ponúk
- Vyjednávanie obchodných podmienok
- Prezentácia produktov

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Finančné ohodnotenie - fix s motivačnou variabilnou zložkou, závislou na dosiahnutých výsledkoch
- Služobný automobil, telefón, tablet

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Svoje CV nám pošlite len v prípade, že spĺňate uvedené požiadavky, pracovali ste v priamom predaji technického sortimentu v stavebnej branži a spĺňate požiadavku bydliska uvedeného v inzeráte. Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Stredoškolské vzdelanie technického zamerania s maturitou
- Skúsenosti na pozícii obchodného zástupcu v priamom predaji technického sortimentu
- Silná orientácia na cieľ
- Výborné vyjadrovacie a prezentačné schopnosti
- Samostatnosť, podnikateľský duch a kreatívny prístup k práci
- Požadované bydlisko - Bratislava, príp. do 30 km od Bratislavy
- Ochota cestovať v rámci Slovenska
- Schopnosť a ochota neustáleho vzdelávania v odbore
- Schopnosť nadväzovať kontakty

- Vodičský preukaz sk. B