startgroup

Účtovník /čka - junior s aktívnym anglickým jazykom

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou automobilových komponentov hľadáme šikovnú Účtovníčku-juniorku.

Náplň práce:

- Účtovanie došlých a vyšlých faktúr (aj zahraničných)
- Vypracovanie analýz a reportov
- Aktívna komunikácia v cudzom jazyku (Aj)
- Práca vhodná aj pre absolventa VŠ so zameraním na ekonomiku

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Platové ohodnotenie 900-1000,- btto EUR
- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Flexibilný pracovný čas
- Mimoriadne ročné odmeňovanie - 13. a 14. plat
- Príspevok na DDS
- Príspevok na cestovné

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
- Prax na pozícii účtovníka 1 rok, prípadne môže byť aj absolvent VŠ
- Anglický jazyk na aktívnej úrovni podmienkou

Administratívne a ekonomické znalosti:

- Podvojné účtovníctvo – pokročilý
- Fakturácia – pokročilý
- Hospodárska korešpondencia – pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ:
- Microsoft Excel - pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- Spoľahlivosť
- Húževnatosť
- Tímový hráč
- Znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni výhodou
- Znalosť práce v systéme SAP výhodou