startgroup

Dokladač tovaru

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Obchod

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta zaoberajúcim sa predajom potravín a rozličného tovaru hľadáme šikovných a zodpovedných pracovníkov s pozitívnym prístupom k práci na pozíciu dokladač tovaru. Od zamestnanca sa vyžaduje dochvíľnosť, spoľahlivosť, samostatnosť.
Prac. doba: 8hodinové zmeny. Aj nočné.

Ponúkaný plat

3 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Miesto výkonu práce: Lamač a Devínska Nová Ves, Zlaté Piesky, od decembra: Petržalka

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- stredoškolské vzdelanie s maturitou, bez maturity, obchod, služby výhodou
- zodpovedný
- spoľahlivý
- samostatný
- zručný
- proaktívny
- so schopnosťou plniť úlohy svojho nadriadeného

Svoj životopis zašlite na dole uvedenú adresu len v prípade, že spĺňate uvedené požiadavky.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Uchádzač musí mať čistý register trestov. Ďakujeme za porozumenie.