PRÁCA S KVETMI (Tulipány) HOLANDSKO, muži, ženy, páry, aj bez angličtiny, (ubytovanie ZDARMA, holandský zamestnávateľ, slovenská koordinátorka)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Rijsenhout (juh Amsterdamu)
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    800 - 1200 EUR
    5 Eur v čistom za odpracovanú hodinu.
    Pracuje sa 8-12 hodín denne, 5 - 6 dní v týždni.

    Mzda je vyplácaná týždenne na bankový účet zamestnanca. Mzda môže byť vyplácaná na slovenský alebo holandský bankový účet, podľa Vášho výberu.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre holandského zamestnávateľa hľadáme ženy, mužov aj páry, ktorých náplňou práce bude starostlivosť o kvety (Tulipány).

Náplň práce:
Vysádzanie, strihanie, orezávanie, triedenie, balenie, príprava kvetov na expedíciu. Tulipány sa pestujú na stoloch, nemusíte sa k nim zohýbať.

Znalosť anglického jazyka nie je nutná, nakoľko na pracovisku máte k dispozícii slovenskú koordinátorku. Na pracovisku pracujú dievčatá aj chalani zo Slovenska.

Možnosť umiestniť kamarátky a páry. Nepotrebujete žiadne skúsenosti, zamestnávateľ Vás zaučí priamo na pracovisku. Pracujete v interiéri. Pozícia je vhodnejšia pre mužov, ženy a páry do 22 rokov.

SME JEDINÁ AGENTÚRA NA SLOVENSKU, KTORÁ SPOLUPRACUJE S TÝMTO HOLANDSKÝM ZAMESTNÁVATEĽOM. PONÚKAME PRÁCU PRE HOLANDSKÉHO ZAMESTNÁVATEĽA NA HOLANDSKÚ ZMLUVU.

Možnosť vycestovať ihneď.

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnávateľ zabezpečuje ubytovanie ZDARMA, platíte si iba za energie.
Bývate na ubytovaní ktoré je vzdialené cca 20 km od pracoviska. Zamestnávateľ poskytuje skupinke pracovníkov služobný automobil na cestovanie do práce a späť. Max. 2-3 pracovníci na izbe. Kamarátky, kamaráti, páry budú ubytovaní spoločne. Niektorí pracovníci sú ubytovaní aj priamo pri skleníkoch.

Nemusíte maž žiadne skúsenosti, zamestnávateľ Vás zaučí priamo na pracovisku.

Nemusíte ovládať cudzí jazyk, nakoľko na pracovisku máte k dispozícii slovenskú koordinátorku.

Možnosť umiestniť jednotlivcov aj skupinky do 21 rokov. (práca vhodná pre ženy, mužov aj páry)

Práca v mladom kolektíve. Možnosť pracovať min. do konca apríla 2016.

Organizujeme cestovanie zo Slovenska do Holandska priamo k zamestnávateľovi. (nikde nemusíte prestupovať, dopravná spoločnosť Vás zaviezie priamo na adresu zamestnávateľa)

Ešte pred Vašim vycestovaním do zahraničia obdržíte akceptačný list priamo od holandského zamestnávateľa, kde budete mať potvrdený nástup do zamestnania a všetky pracovné podmienky. Tento dokument spolu s dohodou o sprostredkovaní zamestnania sa podpisuje pred vycestovaním.

Informácie pre uchádzača:

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis + fotografiu a Vás záujem nám potvrdte telefonicky. (upresnite kedy môžete vycestovať do Holandska)

Všeobecne požadované znalosti:

- pracovná pozícia vhodnejšia pre ženy, mužov aj páry do 22 rokov
- zodpovednosť a motivácia
- schopnosť pracovať 8 - 12 hodín, 5-6 dní v týždni
- znalosť anglického jazyka nie je nutná, nakoľko máte k dispozícii slovenskú koordinátorku

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno