Kaderník/Kaderníčka - Xoxo Body & Mind

29.03.2017 exNOVO, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Xoxo Body & Mind
Bratislava

Bratislava
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Holistický salón Xoxo Body & Mind, jedinečné centrum oddychu, regenerácie a krásy pre Vaše telo a dušu, hľadá do svojho kolektívu milú, zodpovednú a pohodovú KADERNÍČKU/ KADERNÍKA s odbornosťou a skúsenosťami v oblasti kaderníckych služieb.
Ponúkaný plat:
od 700 EUR
Upresnenie platových podmienok:
mzda je rozdelená na fixnú časť a variabilnú zložku.
Možnosť zamestnania na tpp alebo živnosť.
Iné výhody:
- zaujímavá práca v príjemnom kolektíve
- práca v peknom a dizajnovo zaujímavom prostredí
- práca s exkluzívnymi a kvalitnými vlasovými prípravkami
- pravidelné vzdelávanie a školenia , podporujeme budovanie si dobrého mena a profesionálny rast
- ponúkame zamestnanecké zľavy na služby vo všetkých salónoch Xoxo Body & Mind, ktoré môžu využiť aj rodinní príslušníci
- spoločné akcie a teambuildingy
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný, živnosť
V prípade záujmu pošlite svoj životopis s kontaktnými údajmi na adresu email, spolu s uvedením názvu pozície o ktorú máte záujem.

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Vyučený/á v obore SOU alebo rekvalifikačný kurz