startgroup

Interný tréner v automobilovom priemysle

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava DNV

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe automobilových komponentov hľadáme Interného trénera pre Automotive.

Náplň práce:

- Výberový proces zamestnancov
- Zabezpečovanie teoretických školení pre zemstancov (vstupné školenie)
- Validácia teoretických a praktických zručností pracovníkov v súlade s platnými internými predpismi
- Mesačná kontrola rotácie, multivalencie v jednotlivých tímoch
- Účasť na procese zlepšovania
- Zvyšovanie efektivity procesu zaškolovania a predchádzanie kvalitatívnych chýb z dôvodu nedostatočného zaškolenia
- Dodržiavanie miestnych predpisov BOZP
- Participácia na tvorbe chybových katalógoch rsp.katalógov škodových udalostí a validácia ich aktuálnosti

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Zaujímavé platové ohodnotenie
- Príspevok na dopravu
- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- 3-5-ročná prax v automobilovom priemysle
- Znalosť procesov
- Znalosti v oblasti kvality výrobnej linky a výrobkov
- Skúsenosti s tréningovým procesom vo výrobnej spoločnosti
- MS Office na pokročilej úrovni