Kuriér - obchodník - obchodný zástupca pre promo a predaj služieb LOYALTY KLUBU

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Spoločnosť COM2BIZ je generálnym prevádzkovateľom unikátneho obchodného modelu, využívajúceho spôsob komunitného nakupovania pod obchodnou značkou LOYALITA. V súčasnej dobe otvárame naše značkové predajne, ktoré slúžia ako kontaktné miesto pre našich zákazníkov, ako aj background našich obchodníkov, ktorí denne navštevujú našich zákazníkov.
V komunitnom klube LOYALITA je v súčasnej dobe registrovaných vyše 25.000 zákazníkov, ktorým zabezpečujeme službu Profesionálny zákaznícky servis, ktorej cieľom je zastrešiť a optimalizovať všetky služby, za ktoré rezidenčný zákazník platí pravidelné mesačné poplatky. Nakoľko je záujem o využitie tejto služby zo strany našich zákazníkov veľký, rozširujeme náš obchodný tím o niekoľko pracovných pozícii.

Tím Bratislava: 6 voľných pracovných pozícií
Tím Košice: 3 voľných pracovných pozícií
Tím Prešov: 3 voľných pracovných pozícií
Tím Michalovce: 4 voľné pracovné pozície

Tvojou pracovnou náplňou bude:
- zvládnuť školiaci proces, ktorý pozostáva z produktového a komunikačného školenia, spolu s praktickým zapraxovaním (cca 3 dni);
- naučiť sa callscript, potrebný pre pozývanie našich zákazníkov do našej predajne;
- naučiť sa scenár, vhodný pre osobný F2F rozhovor so zákazníkom pri osobnej návšteve u zákazníka;
- naučiť sa scenár, vhodný pre osobný F2F rozhovor so zákazníkom pri návšteve zákazníka v našej značkovej predajni;
- vytvoriť si zošit námietok a argumentov, za pomoci teamleadra, ktoré budeš používať pri každom stretnutí so zákazníkmi;
- denne sa rozprávať s 30 zákazníkmi, za účelom prezentácie produktov našej spoločnosti - www.sluzbyvdomacnosti.sk ;
- predať 1 službu/deň - všetko navyše, bude ohodnotené motivačnou variabilnou zložkou (plán 1 služba/deň - fix 456 EUR, všetko navyše variabilná zložka - priemerný predaj našich obchodníkov je na úrovni 3,58 služby/deň)

Benefity a ďalšie výhody:

- výhody TPP, základný plat zvolený na základe platnej legislatívy SR
- nadštandardné finančné ohodnotenie vo forme variabilnej zložky (1,3 - 3,5 násobok základného platu)
- vzdelávanie, školenia a zlepšovanie zručností v rámci firemných edukačných aktivít
- teambuildingové aktivity v rámci budovania vnútrofiremnej kultúry

Informácie pre uchádzača:

Na osobný pohovor pozývame iba vybraných uchádzačov. Každému uchádzačovi zasielame informáciu o postupe do užšieho výberu, po ktorom bude pozvaný na osobný pohovor.

Prosíme uchádzačov o naštudovanie nášho portfólia na stránke: www.com2biz.sk

V reakcii na inzerát prosíme uviesť, v ktorom meste máte záujem pracovať.

Všeobecne požadované znalosti:

- zodpovedný prístup k práci
- zmysel pre obchodovanie / predaj
- výborne komunikačné schopnosti pri každodennej komunikácii so zákazníkmi
- aktívny vodič
- vynikajúca znalosť ulíc v BA, KE, PO

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno