custom-banner

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Preferujete aktívnu a dynamickú prácu? Je flexibilita Vašou silnou stránkou? Radi by ste pracovali v spoločnosti, ktorá dáva príležitosť schopným a cieľavedomým ľuďom?

Ponúkame Vám zaujímavú pracovnú ponuku SERVISNÝ TECHNIK.

Pracovná náplň:
- Zabezpečovanie trvalého chodu mobilnej siete
- Plánovaná údržba telekomunikačných zariadení v teréne
- Aktivácia a deaktivácia prevádzky mobilných staníc
- Vyhodnotenie celkového stavu zariadení
- Opravy porúch na anténach a ostatných zariadeniach
- Práca s náhradnými dielmi
- Zabezpečenie pohotovosti počas dní pracovného voľna, sviatkov a v noci
- Úzka tímová spolupráca
- Práca vo výškach pomocou lezeckej techniky

Všeobecne požadované znalosti:

Požiadavky:
- SŠ/VŠ vzdelanie elektrotechnického smeru
- Prax v servisnej činnosti telekomunikačných alebo podobných zariadení 2 -3 roky
- Skúsenosti s používaním meracej techniky
- Oprávnenie na výkon činnosti podľa §21 vyhlášky
- Ochota držať pracovnú pohotovosť v noci a počas víkendov (1 týždeň/mesiac)
- Dobrý zdravotný stav
- Pokročilá znalosť anglického jazyka
- Vodičský preukaz skupiny B
- Samostatnosť, flexibilita, spoľahlivosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou