custom-banner

Supply Chain Analyst

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Pozíciu šikovného špecialistu dodávok materiálu do výroby do automotive spoločnosti s anglickým jazykom obsadzujeme pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť so sídlom v Bratislave. Ak máte 4 ročné skúsenosti s plánovaním dodávok v logistike a plynule hovoríte po anglicky, tešíme sa na Vaše životopisy!

Náplň práce:

- Zavádzanie a kontrola celej dopravnej siete a jednotlivých dodávok nákladu od procesu objednávky až po zaplatenie
- Implementácia realizácie dopravy spolu s výrobnými závodmi a podporuje operatívu dopravy
- Objednávanie materiálu pre výrobu
- Komunikácia s nákupcami a dodávateľmi
- Spracovanie všetkých dát do systému
- Vykonávanie všetkých procesov v súvislosti s dodávaním tovaru
- Komunikácia a podpora nákupnému oddeleniu

Benefity a ďalšie výhody:

Všetky výhody spoločnosti Vám budú predstavené na pracovnom pohovore.

Všeobecne požadované znalosti:

- Plynulá znalosť anligckého jazyka – slovom aj písmom – podmienkou
- VŠ ekonomického alebo technického smeru
- 3-5 rokov skúseností v logistike/plánovanie dodávok tovaru
- Detailista a plánovač
- Schopnosť riešiť problémy

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (pokročilý - C1)