Špecialista starostlivosti o firemných klientov - Trenčín

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Informácie o pracovnej ponuke

Radi budujete nové vzťahy a zaujíma Vás práca v obchode? Dajte nám o sebe vedieť!

Vašou náplňou práce bude:
* Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, analyzovanie potrieb potenciálnych zákazníkov, pripravovanie individuálnych ponúk
* Starostlivosť o zverených firemných klientov, identifikovanie potenciálu na predaj ďalších produktov a služieb
* Príprava a uzatváranie zmluvných dokumentov
* Zodpovednosť za plnenie stanovených obchodných a finančných plánov
* Pravidelné reportovanie

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Trenčín - Trenčiansky región
Termín nástupu: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Doba určitá: 1 rok (následne je v prípade vzájomnej spokojnosti možné zmluvu predĺžiť na dobu neurčitú)

Požadujeme

Hlavnými kritériami výberu, ktoré požadujeme od kandidátov, sú:

* predchádzajúca pracovná skúsenosť v oblasti predaja je výhodou
* znalosť podnikateľského prostredia a problematiky firemného bankovníctva je výhodou
* pozícia je vhodná pre absolventov vysokoškolského štúdia 2. stupňa so záujmom o bankovníctvo a obchod

Hľadáme

Pre danú pozíciu hľadáme človeka, ktorý spĺňa nasledujúce osobnostné predpoklady:

* výborná schopnosť budovať vzťahy
* orientácia na výsledok
* schopnosť rýchlo sa učiť
* komunikatívnosť

Ponúkame

Medzi výhody a benefity, ktoré našim zamestnancom ponúkame, patria:

* férové odmeňovanie individuálnych výkonov našich zamestnancov
* podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
* príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
* 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
* atraktívny balík benefitov z oblasti celoročnej zdravotnej starostlivosti, špecializovaných preventívnych prehliadok, nákupov v lekárňach alebo optikách, zájazdov, športu, jazykových kurzov a iné
* výhodné čerpanie bankových, poistných a investičných produktov
* zľavy u našich partnerov

Informácie o výberovom konaní

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať prostredníctvom emailu, alebo telefonicky.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

O nás

Poštová banka vám ponúka priestor pre realizáciu vlastných riešení a príležitosť podieľať sa na raste banky. Naštartujte svoju budúcnosť s nami a staňte sa aj vy súčasťou mladého a dynamického tímu ľudí, ktorý stojí za úspechmi našej banky. Sme starostlivá banka. Sme zrozumiteľná banka. Sme dostupná banka. Sme slovenská banka.

Výber Poštovej banky je pre Vás dobrým rozhodnutím:
* Už 22 rokov na trhu – patríme medzi najsilnejšie banky na Slovensku
* Slovenská banka – dokážeme flexibilne prijímať zmeny a dobre poznáme potreby našich klientov
* Banka s miliónom klientov – každý piaty Slovák je našim klientom
* Jednoduchá a zrozumiteľná banka pre každého – rešpektujeme požiadavky a potreby našich klientov
* Najdostupnejšia banka – viac ako 1 600 obchodných miest po celom Slovensku, 43 vlastných pobočiek a 215 bankomatov
* 7 000 miest na výber hotovosti – svoju hotovosť si vyberiete nielen vo veľkých mestách, ale aj v menších obciach

Štandardnú ponuku bankových produktov a služieb dopĺňajú poistné produkty, podielové fondy a dôchodkové sporenie v druhom pilieri.

SKUPINA POŠTOVEJ BANKY
Vďaka dcérskym spoločnostiam poskytuje skupina Poštovej banky najčastejšie produkty a služby pod jednou strechou. Do skupiny Poštovej banky patria:
* Poštová poisťovňa – komplexne pokrýva oblasť poistenia
* Dôchodková správcovská spoločnosť Poštovej banky – produkty a služby v oblasti dôchodkového sporenia v II. pilieri
* PRVÁ PENZIJNÁ SPRÁVCOVSKÁ SPOLOČNOSŤ Poštovej banky – ponúka možnosť investovania prostredníctvom podielových fondov
* PB Partner – rozvíja obchod na poštách
* POBA Servis – podnik pomocných bankových služieb
* PB Finančné služby – poskytuje služby operatívneho a finančného lízingu
* PB IT – zabezpečuje starostlivosť o IT prevádzku a služby
a
* NADÁCIA POŠTOVEJ BANKY – podporuje deti a mladých ľudí z detských domovov a sociálne slabších rodín v oblasti športu, vzdelávania, ochrany zdravia a sociálnej pomoci.

Benefity a ďalšie výhody:

Bonusy/prémia, Príspevok na dovolenku, Mobilný telefón, Zľava na firemné produkty/služby, Príspevok na dôchodkové/životné pripoistenie, Stravné lístky/príspevok na stravovanie, Dovolenka 5 týždňov, Vzdelávacie kurzy, školenia, Kafetérie, Občerstvenie na pracovisku, Príspevok na šport/kultúru/voľný čas, Zvýhodnené pôžičky zamestnancom, Zdravotné voľno, Firemné akcie,

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa