custom-banner

Kontrolór kvality - Junior

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Ponúkame príležitosť pre skúseného manažéra kvality / technického nákupcu so znalosťou anglického jazyka, technickým vzdelaním a ochotou pracovať v okrese Dunajská streda.

Náplň práce:

- Posudzovanie a výber nových dodávateľov z hľadiska nákupu
- Hodnotenie dodávateľov s nákupným oddelením
- Preverovanie potrieb, či je dodávateľ schopný naplniť požiadavky z hľadiska kvality a výroby materiálu pre spoločnosť
- Podpora testov kvality vo výrobe
- Predkontrola a validovanie prototypov a predsériovej výroby na strane dodávateľov a kontrola materiálov u dodávateľov
- Validuje proces výroby na strane dodávateľa z hľadiska kvality a ich nákupných stratégií
- Komunikácia s medzinárodným tímom

Všeobecne požadované znalosti:

- VŠ - technického smeru - strojárstvo
- Anglický jazyk - aktívne
- Prax v nákupe,alebo kontrole kvality minimálne 4 roky
- Výhodou je prax z medzinárodnej spoločnosti
- SAP EBP/ SRM, MS project podmienou

- Manažérske zručnosti
- Skúsenosť s projektovým manažmentom
- Výborné prezentačné a vyjednávacie schopnosti
- Nadšenie pre prácu a efektívna komunikácia sú nutnosťou

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa