Produktový špecialista

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Máte obchodné zmýšľanie, vyjednávacie schopnosti , rozumiete číslam, riadeniu sortimentu pridelených produktových kategórií a cenotvorbe?

V tom prípade je táto ponuka ušitá na mieru práve Vám !

Pre nášho významného klienta najväčšiu drogistickú sieť predajní
v Slovenskej republike hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu :

PRODUKTOVÝ ŠPECIALISTA

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti :

- zodpovednosť za zverené portfólio, výber a nákup produktov
- riadenie sortimentu produktových kategórií a nastavovanie vzťahov
s dodávateľmi
- cenotvorba, riadenie zásob
- vyhodnocovanie výsledkov predajnosti produktov a efektivity
dodávateľov
- príprava plánogramov a promo akcií za účelom zvýšenia predajnosti
- úzka spolupráca a vyjednávanie s dodávateľmi
- príprava podkladov a kompletné spracovanie letákov
- fakturácia a evidencia nových výrobkov

Benefity a ďalšie výhody:

- Zabezpečené závodné stravovanie
- 13 plat
- možnosť návštevy posilňovne

Informácie pre uchádzača:

ČO VÁM PONÚKAME?
ISTOTU silnej spoločnosti ktorá úspešne pôsobí na trhu už niekoľko
rokov,
SYSTÉM, ktorý im už roky denne prináša úspech,
STABILITU vzdelávacieho programu – naučíte sa robiť túto prácu
tak, aby ste v nej boli úspešní,

PROFESIONÁLNY PRÍSTUP vedenia spoločnosti a zázemie potrebné
pre Vašu prácu :
- priestor pre sebarealizáciu, osobnostný a profesionálny rast,
- prácu v mieste Vášho bydliska a blízkeho okolia

Zaujala Vás táto ponuka práce? Pokiaľ áno, zašlie prosím svoj štrukturovaný životopis vo WORDe aj s Vašou fotografiou na emailovú adresu : email . Ak Vás nebudeme kontaktovat do troch týždňov od prijatia Vášho životopisu, bola v prvom kole výberového konania daná prednosť inému kandidátovi. Za porozumenie ďakujeme.

Všeobecne požadované znalosti:

- vynikajúce obchodnícke zmýšľanie
- ovládanie kontingenčných tabuliek
- priebojnosť
- znalosť obchodu, marketingu a logistiky
- analytické a koncepčné myslenie
- asertivita, reprezentatívne vystupovanie a komunikatívnosť
- samostatnosť pri riešení úloh
- flexibilita
- zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť a bezúhonnosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou

Iné znalosti:

Fakturácia, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word