Koordinátor/Konzultant

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    bližšie informácie na pracovnom pohovore
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Hlavná náplň práce:
- pracovno - právna agenda
- personalistika
- administratíva
Detailný popis činnosti:
- starostlivosť o zverených zamestnancov u ( klienta)
- spracovanie dochádzky zverených zamestnancov
- kontrola výplatných pások pred distribúciou
- výdaj a evidencia stravných lístkov
- administrácia a sledovanie PN, OČR, priepustiek pridelených zamestnancov
- príprava podkladov k spracovaniu miezd
- nábory a organizácia nástupov zamestnancov
- príprava podkladov k inzercii, reklamná činnosť, oslovovanie potencionálnych
uchádzačov o zamestnanie
- príprava podkladov k fakturácii /na mesačnej báze/

Benefity a ďalšie výhody:

- notebook
- telefón
- k dispozícii firemné auto
- osobné ohodnotenie /na mesačnej báze/ po splnení podmienok daných
zamestnávateľom
- príjemné pracovné prostredie a pracovný kolektív

Všeobecne požadované znalosti:

hľadáme cieľavedomého, no predovšetkým lojálneho kolegu do nášho tímu s chuťou učiť sa a pracovať na sebe, ktorý by mal byť priateľský a ústretový k zvereným zamestnancom i manažmentu, no zároveň by mal byť diplomat a profesionál vo svojom správaní, konaní a rozprávaní.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B