Dokladač tovaru na oddelení suchých potravín

27.06.2017 METRO Cash and Carry SR s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pre našu prevádzku v Devínskej novej Vsi hľadáme nových kolegov na pozíciu - Asistent/ka predaja na oddelení suchých potravín - cukrovinky, pochutiny, nápoje. Hlavnou náplňou práce je samostatne a iniciatívne dopĺňanie tovaru v zmysle starostlivosti o dostupnosť tovaru, samozrejmosťou je proaktívny predaj a starostlivosť o zákazníkov. Odovzdávanie relevantných informácií nadriadenému o zákazníckych potrebách, udržovanie predajnej plochy v čistote. Zabezpečovanie správnosti označenia tovaru. Kontrola kvality dodaného sortimentu, sledovanosť skladových zásob a exspirácií. Podieľanie sa na inventúrach, na príjme tovaru a na jeho uskladnení. Dodržiavanie interných pravidiel a procedúr. V rámci adaptačného programu Vás pripravíme na všetky budúce úlohy, preto nie je potrebná predchádzajúca prax. Poskytneme Vám dôkladné zapracovanie, pri ktorom Vás individuálne povedie skúsený kolega. U nás máte priestor rásť!
Ponúkaný plat:
od 700 do 930
Iné výhody:
* Vysoká orientácia na zákazníka
* Ochota učiť sa
* Samostatnosť
* Zodpovedný prístup k práci
* Tímový duch
* Flexibilita – práca na tri zmeny
* Práca s PC (Windows, Office)
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
* Kultúru a stabilitu nadnárodnej spoločnosti,
* Kompletné vstupné zaškolenie,
* Pracovný pomer na dobu neurčitú,
* Sociálny program, Firemné akcie
* Možnosť profesijného i osobného rastu
* Rozširovanie svojich znalostí formou rôznych školení a tréningov
* Stravovanie vo firemnej reštaurácii
* 5 dní voľna nad rámec zákona
* Nákupné poukážky a zvýhodnené nákupy v METRO
* Mzda najneskôr do 10.dňa v nasl.mesiaci
* Výborná dostupnosť MHD

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené