startgroup

Strategický nákupca TZB sanita/ vykurovanie/ inštalácia

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Senec
Senec

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta - spoločnosť, pôsobiacu v oblasti veľkoobchodného predaja sanitárnej keramiky a inštalačného materiálu, hľadáme skúseného strategického nákupcu pre TZB, sanitu, vykurovanie a inštaláciu.

Náplň práce:
- Zodpovednosť za vývoj obratu a marže
- Výber sortimentu
- Komunikácia so zahraničnými aj tuzemskými dodávateľmi, ako aj komunikácia s obchodným teamom
- Obchodné jednaniach s dodávateľmi
- Cenové porovnania
- Sledovanie trhu a konkurencie
- Údržba skladových kariet v internom SW
- Pravidelný report vedeniu spoločnosti

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Zamestnanie v stabilnej spoločnosti
- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Školenia za účelom ďalšieho vzdelávania sa a oboznámením sa s novinkami v oblasti TZB
- Služobný telefón

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Stredoškolské vzdelanie s maturitou
- 3 roky praxe na podobnej pozícii
- Vodičský preukaz B
- Zodpovedný prístup k práci
- Obchodné zručnosti
- Spoľahlivosť, samostatnosť, iniciatívnosť, komunikatívnosť, flexibilita
- Pozitívny prístup k ďalšiemu vzdelávaniu
- Znalosť sortimentu v oblasti voda, plyn, kúrenie a sanita výhodou