Risk analyst oblasť work out

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Informácie o pracovnej ponuke

Láka vás práca v bankovníctve?
Máte znalosti z podvojného účtovníctva?
Je pre Vás zaujímavá oblasť controllingu?

Do tímu riadenia rizík hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorého náplňou práce bude:
* vyhodnocovanie finančnej situácie klienta a jeho ratingu
* analýza stavu potrieb klienta, následná tvorba manažérskych riešení pre klienta a stanovenie dodatočných podmienok pre schválenie, resp. čerpanie úverov
* priprava dokumentacie, návrh a priprava reportingu o stave klienta, resp. priamy výkon činnosti controllingu u klienta
* spolupráca pri ohodnocovaní kvality zabezpečenia
* stanovovať dodatočné podmienky pre schválenie a čerpanie úverov

* Miesto práce: River Park, Dvořákovo nábrežie 4, Bratislava
* Termín nástupu: 1.11 resp. dohodou
* Druh pracovného pomeru: plný úväzok
* Dĺžka pracovného pomeru: na dobu určitú (Následne je v prípade vzájomnej spokojnosti možné zmluvu predĺžiť na dobu neurčitú.)

Požadujeme

Hlavnými kritériami výberu, ktoré požadujeme od kandidátov, sú:
* Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa (ekonomického zamerania)
* Požadovaná prax v oblasti: minimálne 2 roky
* Znalosť podvojného účtovníctva
* Požadované jazyky: Angličtina - pokročilý

Hľadáme

Hlavnými kritériami výberu, ktoré požadujeme od kandidátov:
* schopnosť kritického myslenia
* výborné komunikačné zručnosti
* dobrá organizácia práce a samostatnosť
* chuť učiť sa a napredovať

Ponúkame

férové odmeňovanie individuálnych výkonov našich zamestnancov
*podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
*príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
*5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
*atraktívny balík benefitov z oblasti celoročnej zdravotnej starostlivosti, špecializovaných preventívnych prehliadok, nákupov v lekárňach alebo optikách, zájazdov, športu, jazykových kurzov a iné
výhodné čerpanie bankových, poistných a investičných produktov
*zľavy u našich partnerov

Informácie o výberovom konaní

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať za účelom telefonického rozhovoru, ako formou prvého predvýberu. Po absolvovaní takéhoto telefonického rozhovoru a splnení základných kritérií budete pozvaná/pozvaný na ďalšie stretnutie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

O nás

Poštová banka vám ponúka priestor pre realizáciu vlastných riešení a príležitosť podieľať sa na raste banky. Naštartujte svoju budúcnosť s nami a staňte sa aj vy súčasťou mladého a dynamického tímu ľudí, ktorý stojí za úspechmi našej banky. Sme starostlivá banka. Sme zrozumiteľná banka. Sme dostupná banka. Sme slovenská banka.

Výber Poštovej banky je pre Vás dobrým rozhodnutím:
Už 22 rokov na trhu – patríme medzi najsilnejšie banky na Slovensku
Slovenská banka – dokážeme flexibilne prijímať zmeny a dobre poznáme potreby našich klientov
Banka s miliónom klientov – každý piaty Slovák je našim klientom
Jednoduchá a zrozumiteľná banka pre každého – rešpektujeme požiadavky a potreby našich klientov
Najdostupnejšia banka – viac ako 1 600 obchodných miest po celom Slovensku, 43 vlastných pobočiek a 215 bankomatov
7 000 miest na výber hotovosti – svoju hotovosť si vyberiete nielen vo veľkých mestách, ale aj v menších obciach

Štandardnú ponuku bankových produktov a služieb dopĺňajú poistné produkty, podielové fondy a dôchodkové sporenie v druhom pilieri.

SKUPINA POŠTOVEJ BANKY
Vďaka dcérskym spoločnostiam poskytuje skupina Poštovej banky najčastejšie produkty a služby pod jednou strechou. Do skupiny Poštovej banky patria:
Poštová poisťovňa – komplexne pokrýva oblasť poistenia
Dôchodková správcovská spoločnosť Poštovej banky – produkty a služby v oblasti dôchodkového sporenia v II. pilieri
PRVÁ PENZIJNÁ SPRÁVCOVSKÁ SPOLOČNOSŤ Poštovej banky – ponúka možnosť investovania prostredníctvom podielových fondov
PB Partner – rozvíja obchod na poštách
POBA Servis – podnik pomocných bankových služieb
PB Finančné služby – poskytuje služby operatívneho a finančného lízingu
PB IT – zabezpečuje starostlivosť o IT prevádzku a služby

a
NADÁCIA POŠTOVEJ BANKY – podporuje deti a mladých ľudí z detských domovov a sociálne slabších rodín v oblasti športu, vzdelávania, ochrany zdravia a sociálnej pomoci.

Benefity a ďalšie výhody:

Nadštandardná lekárska starostlivosť, Zľava na firemné produkty/služby, Príspevok na dôchodkové/životné pripoistenie, Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby, Stravné lístky/príspevok na stravovanie, Vzdelávacie kurzy, školenia, Kafetérie, Zvýhodnené pôžičky zamestnancom,

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno