Realitný maklér, žiadne vstupné poplatky

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Vašou náplňou práce bude hlavne:
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj alebo prenájom
- vyhľadávanie nehnuteľností podľa požiadaviek klientov a ich prezentácia
- komunikácia a obchodné jednania s klientmi
- vykonávanie obhliadok so záujemcami
- spravovanie a aktualizovanie portfolia nehnuteľností a datábazy klientov

Benefity a ďalšie výhody:

Ponúkame príjemné pracovné prostredie, zaujímavé finančné ohodnotenie, flexibilný pracovný čas, absolútnu podporu kancelárie pre rozvoj a napredovanie Vášej práce a v hlavne príjemný a veselý kolektív.

Informácie pre uchádzača:

Tým, že v oblasti nehnuteľností sme aktívne činní aj v Rakúskej republike a taktiež úzko spolupracujeme so spoločnosťami aktívne pôsobiacimi na ruskom a českom realitnom trhu, sa pre Vás otvárajú nové možnosti.

Všeobecne požadované znalosti:

Očakávame od Vás, že ste aktívna a pozitívne mysliaca osobnosť s obchodným duchom, ste samostatný, komunikatívny, flexibilný, seriozny a lojálny, máte záujem o realitný trh a tiež chuť učiť sa nové veci.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno