ČSOB

Reprezentant ČSOB Poisťovne pre región stred

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*Prvý kontakt s klientom a zisťovanie jeho priorít
*Predkladanie návrhov riešenia prostredníctvom služieb spoločnosti
*Konzultačná činnosť, poskytovanie servisu a nadväzovanie novej spolupráce
*Denná práca s interným systémom
*Práca na zmluvu o obchodnom zastúpení
*Pôsobenie pre oblasti: Liptovský Mikuláš, Dolný Kubín, Ružomberok, Trenčianske Teplice, Čadca, Považská Bystrica, Trenčín, Nové Mesto nad Váhom, Prievidza, Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Zvolen, Žiar nad Hronom, Žarnovica, Detva, Banská Štiavnica, Bytča, Brezno, Turčianske Teplice

Benefity a ďalšie výhody

Zaujímavá práca v silnej Finančnej skupine ČSOB
Atraktívne finančné ohodnotenie – provízie + mesačná odmena za výkon až 600,-eur
Možnosť zaujímavých výhier (v roku 2011 dovolenka v Dubaji)
Možnosť získania príspevku na vlastnú kancelária a na technické vybavenie, ako napr. PC
Možnosť kariérneho postupu už po prvých 6 mesiacoch spolupráce
Bezplatný vzdelávací systém, ktorý zabezpečí Váš osobný a profesijný rozvoj
Flexibilný pracovný čas

Druh pracovného pomeru

živnosť

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

*SŠ vzdelanie s maturitou
*Prax v obchode, poisťovníctve alebo bankovníctve je výhodou
*Príjemné vystupovanie a orientácia na výsledky
*Komunikatívnosť a samostatnosť
*Užívateľská znalosť práce s PC
*Vodičský preukaz sk. B – aktívne
*Ochota vzdelávať sa
*Bezúhonnosť
*Schopnosť prijímať a adaptovať zmeny
*Dodržiavať pracovné postupy

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie